הנה תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים בנושאי העברות מטבע חוץ.

הרשמה

איך אני פותח חשבון?


פתיחת החשבון היא תהליך פשוט ומהיר. היכנסו בבקשה לעמוד הרישום כאן, שבו תוכלו למלא את טופס הרישום אונליין המתאים. תתבקשו לשלוח העתק של שתי תעודות מזהות ממשלתיות, תקפות ונושאות תמונה, אותן ניתן לסרוק ולהעלות ישירות לטופס הרישום און-ליין. אחד מנציגינו יצור עמכם קשר לאחר שתירשמו בהתאם לנסיבות, וכדי לציית לחובות הליך הכר את לקוח. ייתכן שאחד מנציגינו יידרש להיפגש אתכם באופן אישי (KYC) שלך.
מהו סכום ההעברה המינימלי באמצעות ישראטרנספר?


ניתן להעביר כל סכום מעל ל-10,000 דולר ארה”ב (או סכום שווה ערך במטבע אחר).
האם אתם כפופים לרגולציה? האם הכסף שלי בטוח אצל ישראטרנספר?


לישראטנספר יש רישיון מטעם יחידת נותני שירותי מטבע במשרד האוצר של מדינת ישראל. מספר הרישיון שלנו הוא 514135235. לצפייה בעותק של רישיון החברה ולמידע נוסף, לחצו כאן.
איך אני יכול לעדכן שינויים בפרטים האישיים שלי?


אתם יכולים להתקשר אלינו 074-701-8887 או לעדכן את הפרטים בחשבונך בפורטל הלקוחות.
מדוע עלי להירשם?


נוהל הכר את הלקוח מתבצע בהתאם לדרישות איסור הלבנת הון. דרישות אלו כפופות לרגולציה הישראלית. אין בידינו האפשרות לבצע עסקאות עם גורמים אשר אינם מצייתים לדרישות אלו.

תשלומים

כמה זמן לוקח לקבל את הכסף שלי?


משך הזמן שייקח לכם לקבל את הכסף המועבר אליכם תלוי במספר גורמים. הגורם העיקרי הוא פרק הזמן שלוקח לבנק שלכם להעביר את כספכם אלינו, כאשר בדרך כלל, סכומים כספיים מתקבלים ביום העסקים הבא. ברגע שבו כספכם מתקבל אצלנו ונתתם לנו הוראה לבצע המרה, הכספים יהיו בחשבון הבנק שלכם ביום העסקים הבא. ייתכן ובמקרים מסוימים תוכלו לקבל את כספכם באותו היום – זה״ב (שלשם כך נדרש במספר חשבון הבנק להעברות זה"ב).
כיצד מעבירים אליכם כסף?


אנו מקבלים אך ורק העברות בנקאיות, ולכל בנק יש שיטה משלו לביצוען. לדוגמה, ישנם בנקים המאפשרים לבצע העברה בנקאית און-ליין, בעוד בנקים אחרים עשויים לבקש מכם לשלוח את הבקשה בפקס. פנו לבנק שלכם לקבלת מידע על הנוהל הנהוג בו. נשמח לסייע אם יעלו בעיות כלשהן.
מישהו רוצה לשלוח לי כסף מחו"ל. אתם יכולים לעזור?


ברוב המקרים, אנחנו יכולים לעזור להעביר אליך כסף מחו"ל, אם כי זה תלוי בסיבה להעברה. אנא פנה לאחד המומחים שלנו כדי לקבל תשובה ספציפית למקרה הייחודי שלך.
כיצד אתם יודעים אם הכסף שלי התקבל?


כאשר אנו מקבלים מטבע חוץ לחשבון שלנו, הבנק מצרף תמיד העתק של הודעת הסוויפט הנלווית, המפרטת את הסכום שהתקבל ואת שם השולח, כתובתו ופרטי הבנק שלו. אנו ניצור אז קשר עם הלקוח על מנת לקבל ממנו אישור להמרת הכסף שלו.

שערי חליפין ועלות ההמרה

האם אתם גובים עמלות או דמי טיפול?


אנו מנכים אחוז מסוים מן השער הבין-בנקאי. האחוז שאנו גובים תלוי בסכום ההעברה. אין לנו עמלות או עלויות נוספות.
כיצד אוכל לחסוך כסף?


כאשר מעבירים כסף ישירות לבנק בישראל, הבנק בישראל גובה בדרך כלל 0.20% כדי לקבל את הסכום, 0.20% נוספים בכדי להמיר את הכסף ו- 1% בקירוב משער החליפין. אנו לא גובים עמלות קבלה והמרה כאשר אתם מעבירים כספים דרך ישראטרנספר ואנו גם נותנים שער חליפין משתלם יותר מזה המוצע על ידי הבנק.
האם אני יכול להבטיח שער המרה לתאריך עתידי?


כן. אנחנו יכולים להבטיח עבורך שער המרה עד שנה מראש, זה דורש הפקדה של 10% מהסכום. לאחר ההזמנה, הנך מתחייב לרכוש במחיר שער המרה קבוע עבור התאריך הספציפי שהזמנת.
מהם שער האמצע והשער הבין-בנקאי?


השער הבין-בנקאי או השער הרציף הוא השער שעל בסיסו הבנקים סוחרים במטבעות ביניהם. יחידים אינם יכולים לסחור בשערים אלה. המטרה שלנו היא לקרב את שער החליפין שלך ככל שניתן לשער הבין-בנקאי.
מהו השער היציג?


בנק ישראל מפרסם שער חליפין למטבעות זרים באתר שלו בימים ב’-ה’ בשעה 15:30 וביום שישי בשעה 12:15 (UTC + 02:00). שער זה מהווה את השער הבין-בנקאי בדיוק ברגע הפרסום. חשוב לזכור שהשער הבין-בנקאי נע מדי כמה שניות, כך שללא קשר לשער היציג שנקבע, שער החליפין בפועל יהיה שונה כעבור חמש דקות, חמישים דקות וחמש שעות לאחר מכן.
באיזה שער אתם משתמשים כדי להמיר את כספי הלקוחות?


אנו משתמשים בשער הבין-בנקאי הנכון לרגע שבו אנו מדברים עם הלקוח, שער זה נע מדי כמה שניות לאחר מכן אנו מנכים את האחוז המוסכם כדי לחשב את שער החליפין עבור הלקוח.
איך לחשב בדיוק כמה כסף אקבל בעסקת ההמרה?


השערים משתנים מדי כמה דקות. ברגע שתיצרו עמנו קשר, אנו נציין בפניכם את שער ההעברה המדויק נראה לכם איך הוא מחושב וכמה כסף תקבלו.

סוגי העברות

האם אתם מכבדים המחאות?


.איננו מכבדים המחאות בשל הסיכון הכרוך בהמחאות ללא כיסוי. אנו מבצעים עסקאות אך ורק דרך העברות בנקאיות.
האם אתם ממירים מזומנים?


איננו ממירים מזומנים. אנו מבצעים עסקאות אך ורק דרך העברות בנקאיות.
האם אתם מבצעים העברות מישראל למדינות אחרות?


כן, יש ביכולתנו להמיר את כספיכם ולהעביר אותו למדינות אחרות, כל עוד מקור הכספים הוא מחשבון בנק הנושא את שמכם והכסף יועבר לחשבון בנק הנושא את שמכם. אם אתם מעוניינים לבצע העברה לצד שלישי, מסמך מיסוי מיוחד יאפשר לנו לבצע את ההעברה אנא צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף. בשל הביורוקרטיה והעלויות הגבוהות הכרוכות בהעברות מסוג זה הסכום המינימלי להעברה עומד על 40,000 ₪.